Spirituální poradenství

Speciální spirituální poradenství pro zvídavé

Osobní poradenství vás povede k vnímání svých kořenů, k rozpoznání základních vzorců chování, rodinných vazeb a vzájemných vztahů, k návratu k vnitřní síle a orientaci v labyrintu života. Chcete se podívat co vám ukazuje vaše podvědomí a rádi byste  změnili některé oblasti vašeho života? Potýkáte se v každodenním shonu s pro vás nejasnými událostmi? Je možné, že máte některé reakce zautomatizované a při nahlédnutí do často velmi dobře skrývaných motivů, se vám podaří vykročit ze stále se opakujících situací tím správným směrem.

Renáta Lukáčová
Renáta Lukáčová

Design a návrhářské práce

Rádi se obklopujete hezkými věcmi, které se vzájemně doplňují a tím vytvářejí příjemnou atmosféru? V harmonickém prostředí snáze dostanete dobrou  náladu, odpočinete si, nebo se inspirujete. Řadu let se zabývám rekonstrukcemi, přestavbami a zkrášlování interiérů. Pokud se chytáte rekonstruovat nebo proměnit vaší firmu či domov , ráda vám s tím pomůžu. 

Ing. Martina Mohieddine
Ing. Martina Mohieddine
Desgin a návrhářské práce

Pedikúra a manikúra

Je třeba pečovat nejen o svou duší, ale i o své tělo. 

Nabízíme udržovací i zdravotní pedikůru.

Odstranění ztvrdlé kůže a kuřích ok, ošetření nehtového lůžka a zarostlých nehtů, zastřižení, promaštění a masáž nohou.

Počítejte s hodinou, kdy se budou vaše nohy rozmazlovat.

Cena: 450 Kč

Termín: naše šikovná pedikérka nabírá od září nové klienty

Relaxační masáže

U nás pečujeme nejen o duší a tvořivost, ale i o své tělo. Proto  vám nabízíme empatické masáže s náhledem do psychosomatiky.  Masáže si můžete zvolit z pestrého  výběru podle vašich potřeb nebo doporučení masérky. Dopřejte si masáž zad, obličeje, celotělovou,  sportovní, relaxační, čokoládovou  masáž, také masáž pro tvarování postavy, nebo tejpování bolavých partií.

Cena: 600 – 1500,- Kč dle druhu masáže

Termín: každé úterý v průběhu celého dne, začínáme v září 2022

Poptávka Služby

Speciální spirituální poradenství pro zvídavé

Rezervace

Služby