Služby

Spirituální poradenství

Speciální spirituální poradenství pro zvídavé

Osobní poradenství vás povede k vnímání svých kořenů, k rozpoznání základních vzorců chování, rodinných vazeb a vzájemných vztahů, k návratu k vnitřní síle a orientaci v labyrintu života. Chcete se podívat co vám ukazuje vaše podvědomí a rádi byste  změnili některé oblasti vašeho života? Potýkáte se v každodenním shonu s pro vás nejasnými událostmi? Je možné, že máte některé reakce zautomatizované a při nahlédnutí do často velmi dobře skrývaných motivů, se vám podaří vykročit ze stále se opakujících situací tím správným směrem.

Picture of Renáta Lukáčová
Renáta Lukáčová

Design a návrhářské práce

Rádi se obklopujete hezkými věcmi, které se vzájemně doplňují a tím vytvářejí příjemnou atmosféru? V harmonickém prostředí snáze dostanete dobrou  náladu, odpočinete si, nebo se inspirujete. Řadu let se zabývám rekonstrukcemi, přestavbami a zkrášlování interiérů. Pokud se chytáte rekonstruovat nebo proměnit vaší firmu či domov , ráda vám s tím pomůžu. 

Picture of Ing. Martina Mohieddine
Ing. Martina Mohieddine
Desgin a návrhářské práce

Lymfaticka masáž

Je třeba také pečovat o tok své energie. Orgány lymfatického systému odstraňují z těla odpadní látky a starají se o správnou imunitu. Tok lymfy je závislý na práci svalů a správném pohybu.

Pro uvolnění  lymfy nabízíme lymfodrenáž  pomocí tlakového masážního přístroje.

Součástí procedury je i ruční uvolnění lymfatických uzlin.

Cena: 300 Kč / 50 minut

Termín: po dohodě na tel. 604 745 199 (objednání nejlépe pomocí sms)

Poptávka Služby

Speciální spirituální poradenství pro zvídavé

Rezervace

Služby