O nás

Studio MarRen je nezávislou organizací, která zahájí svou činnost v červnu 2021. Cílem našeho studia je vytvořit prostor pro zábavu, tvoření, vzdělávání, setkávání, odreagování a seberealizaci našich bližních jakéhokoliv věku.

Majitelkami studia je dvojice kreativních žen společně tvořící ucelenou podobu studia, jako místa pro rozvoj uměleckých směrů, které spolu zdánlivě nesouvisejí, ale harmonicky se doplňují a zároveň spolu rezonují. Ačkoliv dělají každá něco úplně jiného, vzájemně se doplňují a vytvářejí prostor pro péči o tělo i duši. 

Rády propojujeme lidi podobného zaměření a charakteru při tvůrčích aktivitách. Cílem našeho setkávání je se vzájemně inspirovat, motivovat a naladit k plnému prožívání každodenního bytí.

Kromě toho je zde i prostor pro relaxaci a zábavu. Věříme, že naši klienti budou odcházet domů dobře naladěni a své rozpoložení přenesou i na ostatní. Milujeme život se vším co nese, i překážky jsou pro nás výzvou. Budeme rády, když tento přístup inspiruje i vás.

Výtvarné kurzy rozvíjí kreativitu, taneční hodiny vedou ženy k uvědomění své vnitřní krásy a přirozenosti, k vnímání těla jako nádherného nástroje, spirituální terapie vás osvobodí od rodového zatížení. 

Výtvarné a taneční lekce jsou zábavou, radostí, art terapií a současně si v nich každý může najít  svůj přesah, hloubku či uzdravení skrytých traumat. Může vidět i jak k věcem přistupujete a změnit své životní nastavení. 

Nechceme přistupovat ke klientům jako k žákům, nýbrž jako k lidem sobě rovným, se kterými se vzájemně inspirujeme a učíme. 

Každý si z kurzu může odnést cokoliv, někdo příjemné odpoledne, jiný objevení skrytých talentů a nebo si jen protáhne tělo. Někdo se rád setkává se sobě podobnými, pro jiného může být výzva setkat se s něčím co ještě nezažil.

Pojďme společně pomocí našich technik propojit mysl, tělo a duši. 

Lidská duše bytostně potřebuje vnímat krásu.

Ing. Martina Mohieddine

Ing. Martina Mohieddine

Miluje vytváření nových projektů, věcí, obrazů, ráda dává nový výraz starým konstrukcím a předmětům, své žáky povzbuzuje k osobitým způsobům výtvarného sebevyjádření.

+420 607 100 733

Renáta Lukáčová

Renáta Lukáčová

Miluje vyjadřování tancem, tvoří zajímavé příběhy, které choreograficky zpracovává.

+420 604 745 199

Rezervace

O Studiu